BASKILI İŞLER Web Tasarım PDF

Markanıza değer katacak, doğru bir şekilde temsil edilmenizi sağlayacak kartvizit, broşür, katalog, antetli kağıt, bloknot, diplomat zarf baskınızı gerçekleştiriyoruz.

Baskılı İşler

Profesyonel grafik tasarımcılarla markanızı en iyi şekilde temsil edecek baskılı ürünler tasarlıyoruz. Kurumsal kimliğinizi yansıtacak kartvizit, magnet ve broşürlerden yaptığınız işleri tanıtabileceğiniz kataloglara kadar tüm baskı işlerinde yanınızdayız.

Müşterileriniz için dikkat çekici ve akılda kalıcı özellikleri olan işlerden, müşterilerinize dağıtacağınız promosyon ürünlerine kadar sizi temsil edecek her ürünün tasarımını yapıyor, ruhunuzu yansıtabilmenizi sağlıyoruz. İsteklerinize göre ön çalışmalar yapıyor, bir tasarım ortaya çıkarıyor ve onaylanması halinde sizlere sunuyoruz.

Baskılı İşler

Doğru reklamla markanızı canlandırıyoruz.

Kartvizitler firmanızın en kolay reklam aracıdır. Cebinizde taşıyabileceğiniz, iletişim bilgileri, sektörünüzün bilgilerinin yer aldığı net anlatımlı şık bir tasarım iyi bir intiba yaratmanızı sağlayacaktır. Profesyonel grafik tasarımcılarımız tarafından firmanızın logosu, logonun renkleri, yazı fontu ile örtüştürerek yaptığı tasarımlarla görenlerin dikkatini çekecek kartvizite sahip olmanızı sağlıyoruz. Sadelik ve kolay anlaşılmanın ön plana çıktığı günümüz tasarımlarını size özel uyarlayan ekibimiz, sizlere kaliteli ve zarif kartvizit tasarımları sunmaktadır.

Hemen her sektördeki firma için etkili bir reklam aracı olan magnet, sürekli göz önünde olan bir yerde markanızın reklamını yapabilmenizi sağlamaktadır.  Magnet tasarımlarımız, yemek sektöründen tesisata, tamirciden sucuya varana kadar birçok sektördeki firmanın yüksek harcamalar yapmadan iyi bir reklam yapabilmesini sağlar. Firmanız ile ilgili net bilgilerin yer aldığı, hem anlaşılır hem de etkileyici tasarımlarda magnet örneklerimizi görmek için bizlere ulaşabilirsiniz.

Tasarımını yaptığımız broşürlerle müşterilerinize ürünlerinizi etkili bir şekilde tanıtabilir, ekonomik rakamlarla reklamınızı yapabilirsiniz. Kötü hazırlanmış bir broşürün hem yaptığınız maddi yatırımın boşa gitmesi hem de müşterilerinize kötü bir reklam olduğunu düşünürsek firmalar tarafından riske yer verilmeyecek bir konu olduğu kesindir. Büyük bir hassasiyetle ve profesyonel bir ekiple çalışan Saruhan Web Ajans, tasarımından içeriklerine, görsel seçimine baskı kalitesine kadar her ayrıntıyı tek tek kontrol eder ve ticari getiri sağlayacağınız reklam aracınızı ulaşmanızı sağlar.

Firmanızın gerçekleştirdiği hizmetleri, ürünleri ve bunların detaylarını anlatabileceğiniz şık ve kaliteli katalog tasarımları gerçekleştiriyoruz. Firmanızın yaptığı işleri sergileyecek bir vitrin gibi düşünülebilen kataloglar, baskılı işler arasında en detaylı olanıdır diyebiliriz. Müşterilerinize sunacağınız, sizi ve ürünlerinizi temsil edecek reklam ürünlerinizden biri olacak kataloglarda aradığınız kalitede baskı, farklı tasarımlar için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Müşterilerinizin gönlünü fethedebilecek, kullanışlı, dikkat çeken ve akılda kalan promosyon ürünlerin tasarımını gerçekleştiren ekibimiz, binlerce kişiye ulaşabilecek ürünlerinizde net ve anlaşılabilir ifadelerle sizleri tanıtmaktadır. Kendinizi tanıtmanız için en önemli araçlarınızdan biri olacak promosyon ürünlerde etkili bir reklam sağlayacak tasarımlar yaparak, bilinirliğinizi arttırıyoruz.

HEMEN TEKLİF ALIN!

Güvenlik Kodu
Aydınlatma Metni'ni okudum, onaylıyorum.

Aklınıza Takılanlara Bir Göz Atalım

Baskılı işlerde ortalama olarak 7 -10 günlük bir zaman diliminde teslim edilmektedir. Tarihle ilgili bir değişiklik olacaksa, sürenin uzama ihtimali oluşursa da bunu en kısa sürede müşterilerimize bildiriyoruz.

Saruhan Web Ajans’la baskılı işleriniz için iletişime geçtiğinizde sizden ne istediğiniz, hayaliniz ve ihtiyaçlarınızla ilgili ayrıntılı bilgi alınır. Bu bilgiler ışında size özel bir tasarım çıkartılır.

Magnet tasarımı yaparken mutlaka müşterilerimizle iletişim halinde oluyoruz. Bu aşamada farklı şekil isteyen müşterilerimiz hayal ettiği şeyi bir örnekle, fotoğrafla veya basit bir çizimle belirtmesi yeterli. Bu şekilde özel tasarım baskılarımız mevcuttur.

Katalog baskısında size, firmanıza özel çeşitli tasarımlar ortaya koyuyoruz. Bu tasarımlarımızın her aşamasında müşterilerimizi de ilgilendiriyor ve onay almadan devam etmiyoruz. Baskı sayfası konusunda ise çift sayı olmak şartıyla istediğiniz kadar sayfa baskısı yapılabilir.