• Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • Youtube
  • Whatsapp

KURUMSAL KİMLİK ÇALIŞMASI

İşletmenizin sizi nasıl temsil edeceğine gelin birlikte karar verelim. Size özel, firmanızı en iyi anlatan, akılda kalıcı kurumsal kimlik çalışmaları…

Kurumsal Kimlik Çalışması

Tüm işletmeler, kim olduğunu, duruşunu, sektörünü, dış dünyaya anlatabilmek için profesyonel bir kurumsal kimlik çalışmasına ihtiyaç duyar. Firmanın markalaşma sürecinin de belirleyicisi olacak kurumsal kimliğiniz birçok ayrıntıya dikkat edilerek yapılmalıdır.

Piyasada kendinizi doğru konumlandırmak, müşterilerinizin aklında kalabilmek için mutlaka eksiksiz bir tasarım gerekir. Profesyonel kurumsal kimliğinize ulaşmak için siz aklınızdakini anlatın biz de sizi en iyi anlatan logo tasarımdan başlayarak zarf, antetli kağıt, e-katalog da dahil olmak üzere tüm çalışmalarınızda sizlere destek olalım.

Kurumsal Kimlik Çalışması

İşletmenizin sizi nasıl temsil edeceğine gelin birlikte karar verelim.

Kurumsal kimlik bazında firmanın en önemli temsilcisi, logo olsa da bu etkiyi yan ürünlerle mutlaka destelemek gerekir. Şirketinizin tüm dış yazışmalarında kullanılacak, iletişim ve logonun yer aldığı birbirinden farklı ve şık tasarımlar için siz de Saruhan Web Ajans’tan destek alabilirsiniz.

Kurumsal kimlik çalışmalarının vazgeçilmez bir parçası olan diplomat zarf tasarımları, müşterilerinizin gözünde doğru bir izlenim yaratabileceğiniz şıklıkta, logonuzla uyumlu ve kaliteli olmalıdır. Saruhan Web Ajans olarak işletmeler için yaptığımız antetli kağıt ve diplomat zarf çalışmalarında ürünlerin birbirleri ile uyumuna, logonuz ile uyumuna ve kurumsal kimliğinize olan uyumuna dikkat eder, rakiplerinizden sıyrılmanızı sağlarız.

E-katalog tasarımlarımız ile firmanızın projelerini etkileyici bir biçimde tanıtacak ve CD, mail gibi tüm dijital platformlarda paylaşabileceğiniz dijital kataloglar tasarlıyoruz. İsterseniz web sitenizde ister sosyal medya hesaplarında paylaşarak yaptığınız işleri daha çok kişiye daha yakından gösterebileceğiniz e-dergi tasarımlarımızı görmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

HEMEN TEKLİF AL!

Güvenlik Kodu

Aklınıza Takılanlara Bir Göz Atalım

Kurumsal kimlik çalışmaları firmanızı iç yazışmalardan ödemelere, dijital yayınlara kadar birçok yerde temsil eden çalışmalardır ve logo, slogan, renk, font, e katalog, zarf, antetli kağıt gibi destekleyici tüm pazarlama araçlarını kapsar.

Kurumsal kimlik çalışmaları birçok ürünü kapsayan bir bütündür. Bu sebeple bu bütünün tüm parçaları birbirleri ile bir ahenk içinde olmalıdır. bunun dışında logo tasarımı, tasarımda kullanılan renkler, yazı fontları büyük önem arz eder.

Kurumsal kimlik, doğru noktaya hitap edebilmesi ve hedef kitlenizde beklediğiniz etkiyi yaratabilmesi için profesyonel bir grafik tasarımcı tarafından yapılmalıdır.