KURUMSAL KİMLİK ÇALIŞMASI Kurumsal Kimlik Çalışması PDF

İşletmenizin sizi nasıl temsil edeceğine gelin birlikte karar verelim. Size özel, firmanızı en iyi anlatan, akılda kalıcı kurumsal kimlik çalışmaları…

Kurumsal Kimlik Çalışması

Tüm işletmeler, kim olduğunu, duruşunu, sektörünü, dış dünyaya anlatabilmek için profesyonel bir kurumsal kimlik çalışmasına ihtiyaç duyar. Firmanın markalaşma sürecinin de belirleyicisi olacak kurumsal kimliğiniz birçok ayrıntıya dikkat edilerek yapılmalıdır.

Piyasada kendinizi doğru konumlandırmak, müşterilerinizin aklında kalabilmek için mutlaka eksiksiz bir tasarım gerekir. Profesyonel kurumsal kimliğinize ulaşmak için siz aklınızdakini anlatın biz de sizi en iyi anlatan logo tasarımdan başlayarak zarf, antetli kağıt, mail imza tasarımı, e-katalog da dahil olmak üzere tüm çalışmalarınızda sizlere destek olalım.

Kurumsal Kimlik Çalışması

İşletmenizin sizi nasıl temsil edeceğine gelin birlikte karar verelim.

Markalaşma sürecinin ilk adımlarından bir tanesi de logo tasarımıdır. Yaptığınız işi, çalıştığınız sektörü kısaca sizi en iyi şekilde temsil edecek, yaratmak istediğiniz etkiyi verecek bir logoya sahip olmak her işletme sahibinin hayaliyken bu aşamada profesyonel bir destek almak çok önemlidir. Biz Saruhan Web Ajans olarak, tanışma aşamasında firmanız ile ilgili tüm bilgileri topluyor, sizi ve isteklerinizi yakından inceliyor ve ortak bir çalışmayla firmanızın imzasını ortaya çıkarıyoruz. Özgün, anlaşılır ve etkileyici bir logo tasarımıyla kurumsal dünyaya ilk adımınızı sağlam atmanızı sağlıyoruz.

Kurumsal kimlik çalışmalarının vazgeçilmez bir parçası olan diplomat zarf tasarımları, müşterilerinizin gözünde doğru bir izlenim yaratabileceğiniz şıklıkta, logonuzla uyumlu ve kaliteli olmalıdır. Saruhan Web Ajans olarak işletmeler için yaptığımız antetli kağıt ve diplomat zarf çalışmalarında ürünlerin birbirleri ile uyumuna, logonuz ile uyumuna ve kurumsal kimliğinize olan uyumuna dikkat eder, rakiplerinizden sıyrılmanızı sağlarız.

E-katalog tasarımlarımız ile firmanızın projelerini etkileyici bir biçimde tanıtacak ve CD, mail gibi tüm dijital platformlarda paylaşabileceğiniz dijital kataloglar tasarlıyoruz. İsterseniz web sitenizde ister sosyal medya hesaplarında paylaşarak yaptığınız işleri daha çok kişiye daha yakından gösterebileceğiniz e-dergi tasarımlarımızı görmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kurumsal kimlik bazında firmanın en önemli temsilcisi, logo olsa da bu etkiyi yan ürünlerle mutlaka destelemek gerekir. Şirketinizin tüm dış yazışmalarında kullanılacak, iletişim ve logonun yer aldığı birbirinden farklı ve şık tasarımlar için siz de Saruhan Web Ajans’tan destek alabilirsiniz.

HEMEN TEKLİF ALIN!

Güvenlik Kodu
Aydınlatma Metni'ni okudum, onaylıyorum.

Aklınıza Takılanlara Bir Göz Atalım

Markanızı en doğru ve etkili şekilde yansıtan logo tasarımı ile kurumsal kimlik yolculuğunuza başlıyor; katalog, kartvizit, araç giydirme, broşür, antetli kâğıt vb. gibi hizmetler ile imajınızı yeniliyoruz. Profesyonel tasarım ekibimiz ile birlikte çalışmalarımızı marka ihtiyaçlarınıza ve isteklerinize yönelik olarak planlıyoruz. 
 

Kurumsal kimlik çalışmaları birçok ürünü kapsayan bir bütündür. Bu sebeple bu bütünün tüm parçaları birbirleri ile bir ahenk içinde olmalıdır. Bunun dışında logo tasarımı, tasarımda kullanılan renkler, yazı fontları büyük önem arz eder.

Kurumsal kimlik, doğru noktaya hitap edebilmesi ve hedef kitlenizde beklediğiniz etkiyi yaratabilmesi için profesyonel bir grafik tasarımcı tarafından yapılmalıdır. Bir grafik tasarımcı ve profesyonel bir web ajans  kurumsal kimliğinizi oluştururken size yardımcı olacaktır.