SOSYAL MEDYA DANIŞMANLIĞI Kurumsal Kimlik Çalışması PDF

Eskiden bir iş yapmak isteyen herkes önce müşterilerini en kalabalık caddelerde, sokaklarda arıyorken günümüzde işletmeler önce web siteleri ile dijital dünyaya, sosyal medya hesapları ile ise yaşamımızın tam da ortasına hızlıca yerleşmeye başladı. Üreten, gelişen işletmeler için kaçınılmaz olan dijital dönüşüm sürecinde iyi bir rehber olacak sosyal medya, sizi en hızlı kanallardan en doğru kitleye ulaştırmaktadır.

Sosyal Medya Danışmanlığı

Saruhan Web Ajans olarak sosyal medya danışmanlığı hizmetimizle firmanızı ve hedef kitlenizi en doğru şekilde analiz ediyor,  bunu şık tasarımlarla ve özgün içeriklerle destekleyerek yayınlıyoruz. Marka bilinirliğinizi arttıracak, işinize artı bir değer katacak çalışmalarımızla tamamen organik takipçilere hızlı bir şekilde ulaşmanız için izlenecek yolları sizinle paylaşıyoruz.

Facebook ve Instagram  reklamlarında en az bütçe ile en doğru ve en alakalı kitleye ulaşmanız için analizler yapan ekibimiz, reklam giderlerinizden maksimum kazanç elde etmeyi hedefleyerek çalışır.  

Sosyal Medya Danışmanlığı

Doğru kitleye ulaşarak gerçek etkileşim getirecek sosyal medya tasarımları

BİZİMLE BÜYÜYEN FİRMALAR

HEMEN TEKLİF ALIN!

Güvenlik Kodu
Aydınlatma Metni'ni okudum, onaylıyorum.

Aklınıza Takılanlara Bir Göz Atalım

Sosyal medya, marka bilinirliğini artırmak ve potansiyel müştelerinize ulaşmanın harika bir yoludur. Kitlenizi markanızın bir parçası gibi hissettirmenizi sağlar ve bu sayede dönüşümlerinizi artırarak satış hedeflerinize ulaşabilirsiniz. 

Hashtagleri sosyal medya haritanızdaki yer imleri olarak düşünebilirsiniz. Sizi hedef müşteri kitlenize en hızlı şekilde ulaştıracak kısayol hashtaglerdir. Ayrıca, bir konudaki tüm yayınları topladıkları ve konuyla ilgili arama yapan kullanıcıları sayfanıza yönlendirdikleri için hasthagler çok değerlidir. Her yazıda abartılmadan kullanılmalıdır.