SOSYAL MEDYA DANIŞMANLIĞI Kurumsal Kimlik Çalışması PDF

Eskiden bir iş yapmak isteyen herkes önce müşterilerini en kalabalık caddelerde, sokaklarda arıyorken günümüzde işletmeler önce web siteleri ile dijital dünyaya, sosyal medya hesapları ile ise yaşamımızın tam da ortasına hızlıca yerleşmeye başladı. Üreten, gelişen işletmeler için kaçınılmaz olan dijital dönüşüm sürecinde iyi bir rehber olacak sosyal medya, sizi en hızlı kanallardan en doğru kitleye ulaştırmaktadır.

Sosyal Medya Danışmanlığı

Saruhan Web Ajans olarak sosyal medya danışmanlığı hizmetimizle firmanızı ve hedef kitlenizi en doğru şekilde analiz ediyor,  bunu şık tasarımlarla ve özgün içeriklerle destekleyerek yayınlıyoruz. Marka bilinirliğinizi arttıracak, işinize artı bir değer katacak çalışmalarımızla tamamen organik takipçilere hızlı bir şekilde ulaşmanız için izlenecek yolları sizinle paylaşıyoruz.

Facebook ve Instagram  reklamlarında en az bütçe ile en doğru ve en alakalı kitleye ulaşmanız için analizler yapan ekibimiz, reklam giderlerinizden maksimum kazanç elde etmeyi hedefleyerek çalışır.  

Sosyal Medya Danışmanlığı

Doğru kitleye ulaşarak gerçek etkileşim getirecek sosyal medya tasarımları

BİZE GÜVENEN MÜŞTERİLERİMİZ

HEMEN TEKLİF ALIN!

Güvenlik Kodu
Aydınlatma Metni'ni okudum, onaylıyorum.

Aklınıza Takılanlara Bir Göz Atalım

Sosyal medya, marka bilinirliğini artırmak ve potansiyel müştelerinize ulaşmanın harika bir yoludur. Kitlenizi markanızın bir parçası gibi hissettirmenizi sağlar ve bu sayede dönüşümlerinizi artırarak satış hedeflerinize ulaşabilirsiniz. Yalnızca büyük ölçekli şirketlerin değil, KOBİ'lerden uluslararası şirketlere kadar her markanın iyi bir sosyal medya yönetine, güçlü reklam ve pazarlama çalışmalarına ihtiyacı vardır. 

Online itibar yönetimi, işletmelerin tüketicilerin marka ile ilgili bakış açılarını ve tutumlarını değiştirecek çalışmaların bütünüdür. En etkili kaynaklar arasında bulunan sosyal medya yönetimi sayesinde ise marka imajınızı iyileştirecek paylaşımlar yapabilir, etkileşimlerinizi artırarak müşterilerinizden yorumlar alabilirsiniz. SEO uyumlu etkili içeriklerle oluşturulan web sitenizin blog içeriklerini sosyal ağlara entegre ederek ilgi çekici paylaşımlar yapabilirsiniz. 

Markanızın itibarını yükseltmek ve kullanıcıların markanızla ilgili daha fazla konuşmasını sağlamak için etkili bir sosyal medya yönetimi arıyorsanız doğru adrestesiniz!

Günümüzün en çok kullanılan sosyal medya araçlarından biri olan Instagram aynı zamanda e-ticaret için de etkili bir sosyal medya aracıdır. Ürün satışlarını artırmak ve müşteri profilini genişletmek isteyen firmalar Instagram Mağaza özelliğini kullanmaktadır. 

Instagram Mağaza özelliğinin aktif edilebilmesi için öncelikle bir e-ticaret web sitesine sahip olmanız gerekmektedir. Ürün ve içeriklerin uygun formatlarda e-ticaret sitenize yüklenmesinin ardından Facebook Ürün Katoloğu oluşturulur. Sosyal medya kısmında gerekli izin ve onayların alınmasının ardından ise Instagram Mağaza açılması için onay gelmesi beklenir. Titizlikle yönetilmesi gereken bu süreç boyunca uzman ekibimiz ile işletmenizin yanındayız!

Detaylı bilgi almak için blog yazımızı inceleyebilir veya bizlerle iletişime geçebilirsiniz. 

Sosyal medya reklamları, online varlığınızı güçlendirecek ve işletmenizi başarıya ulaştıracak adımlardan biridir. Saruhan Web Ajans olarak, sosyal medya reklam danışmanlığı hizmetimiz ile potansiyel müşterilerinize ulaşmanızı kolaylaştırıyoruz. Facebook, Instagram, Tiktok ve Youtube reklamları ile desteklediğimiz sosyal medya kanallarıyla daha geniş kitlelere ulaşmanızı sağlıyoruz. Siz de sosyal medya reklam danışmanlığı hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

SEM (Arama Motoru Pazarlaması) ile hedef kitlenize daha hızlı ulaşarak, satışlarınızı ve marka bilinirliğinizi artırabilirsiniz. Search Engine Marketing kelimesinini kısaltması olan SEM (Arama Motoru Pazarlaması) kısaca, arama motorlaı üzerinden ücretli reklam verilmesidir. 

Web sitelerinin yanı sıra e-ticaret siteleri için de etkili bir araç olan SEM (Arama Motoru Pazarlaması) çalışmalarında çoğunlukla Google Ads kullanılır. Doğru planlama ile verimli sonuçlar elde edeceğiniz ve bütçenizi boşa harcamayacağınız reklam çalışmaları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 
 

Bu konuda çok dikkatli davranmalısınız. Zira bugüne kadar birçok farklı şekilde karşımıza çıkan dolandırıcıların yeni yöntemi Instagram üzerinden resmi hesapları taklit ederek hesapları ele geçirmek! Olası risklere karşı hazırlıklı olabilmeniz ve hesabınızı kaybetmemeniz için sahte isimlerle açılan ve orijinallerine çok benzeyen hesaplara itibar etmemelisiniz. 

Instagram telif hakkı dolandırıcılığı hakkında detaylı bilgi almak için blog yazımızı inceleyebilirsiniz. 
 

Şu anda mavi tik alma konusunda hizmet vermiyoruz. Ancak profesyonel sosyal medya danışmanlığı hizmetimiz ile marka bilinirliğinizi artırarak, işletme hedeflerinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Instagram’da mavi tik alma hakkında detaylı bilgi almak için ise blog yazımızı inceleyebilirsiniz.