VİDEO VE FOTOĞRAF ÇEKİMİ

Firmanızı, mekanınızı bir adım daha öne çıkarmak ister misiniz? Havadan çekim, 360 derece mekan çekimleri, profesyonel fotoğraf çekimleri, mekan ve firma tanıtımı için en doğru adres Saruhan Web Ajans...

VİDEO VE FOTOĞRAF ÇEKİMİ

Dijitalleşen dünyada firmaların web sitesi, sosyal medya kanalları ile tanıtımlarının öneminden bahsederken işin içine video ve fotoğraf çekimlerini katmamak büyük bir ihmal olur.  Saruhan Web Ajans olarak, firmanızı ve yaptığınız işleri en doğru şekilde tanıtabilmeniz için sahip olduğumuz profesyonel ekipmanlarla size özel çalışmalar yapıyoruz.

Firmaların prestijini arttıracak havadan çekimler, 360 derece mekan çekimlerinden tutun da yaptığınız işleri, mekanınızı detaylı olarak ziyaretçilerinize gezdirebilecek video çekimlerini profesyonel ekipmanlarımızla gerçekleştiriyoruz.

Video ve Fotoğraf Çekimi

Dijital Platformlarda Prestijinizi Arttıracak Video ve Fotoğraf Çalışmaları Yapıyoruz.

Apart, yurt, otel çekimlerinden fabrika, arazi, bahçe, tesis, otel, hastane, avm gibi geniş alana sahip mekânlara kadar  her konsepte uygun video ve fotoğraf çekimleri yapan Saruhan Web Ajans,  yerden alınamayacak netlikteki görüntüleri havadan alarak yüksek kalitede sonuçlara ulaşmanızı sağlar. Havadan drone çekimi, havadan görüntüleme olarak da isimlendirilen bu hizmetimizde kuşbakışı olarak istenilen alanalrda uçuş yaparak izleyenleri etkileyecek görüntüler elde edilir.

Çeşitli efekt ve müziklerle birleştirilebilen veya ham hali ile teslim de alabileceğiniz özel çekimlerimizde göstermek istediğiniz alanı her açıdan hem dışarıdan hem de içeriden çekme şansına sahibiz.  

Teknolojinin kullanıcılara sağladığı yenilikleri kullanmak bizim gibi dijital dünyada hizmet veren web ajansların yüklendiği sorumluluklardan biridir. Web sitelerin tasarımından teslimine kadar tüm süreci dikkatle takip eden ekibimiz, isteyen müşterilerimize kurumsal etkiyi arttırabilecek, prestij kazandıracak video ve fotoğraf çekimleri de gerçekleştirmektedir. Özellikle mekan tanıtımında tercih edilen 360 derece çekimlerle odayı, iç mekanı rahatlıkla gezebilir, kör nokta olmadan tüm detayları inceleyebilirsiniz.

Sanal tur, 360 derece sanal çekim olarak da bilinen bu hizmeti özel araç gereçlerimizle gerçekleştiriyor, kullanıcılar için uzaktan erişimi kolaylaştıracak,  mekanları içindeymiş gibi gezebileceğiniz etkiler sağlar.

Saruhan Web Ajans olarak, iş yeriniz, ofisiniz, üretim tesisiniz veya üretim araçlarınız, mekanınız için doğru bakış açısına sahip fotoğraf çekimlerini, gerçekleştiriyoruz. İstediğiniz noktaları ön plana çıkaracak, sizi web sitenizde, kataloglarınızda, sosyal medya hesaplarınızda doğru şekilde temsil edecek fotoğraflara sahip  olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dijital dünyada öne çıkmanın altın kurallarından biri de yazılı verileri görsellerle desteklemektir. Fotoğraf ve videolarla desteklenen içerikler hem dikkat çekmek istediğiniz ayrıntıları ön plana çıkarır hem de kurumsal kimliğinizi, işlerinizin kalitesini gözler önüne serer.

Bizler Saruhan Web Ajans olarak kurumsal dünyada firmanızı ileriye taşımak için ofis, fabrika veya istediğiniz mekanları içine alacak şekilde tanıtım videoları çekmektedir. Çeşitli ses ve efektlerle desteklenen videolarla istediğiniz alanın tanıtım videosu için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

EKİPMANLARIMIZ

HEMEN TEKLİF ALIN!

Güvenlik Kodu
Aydınlatma Metni'ni okudum, onaylıyorum.

Aklınıza Takılanlara Bir Göz Atalım

Firmalar tarafından talep edildiği takdirde çekim yapılacak alana giderek sahip olduğumuz ekipmanlarla içeriden ve dışarıdan çekim yapabiliyoruz. 360 derece mekan çekimleri, video kayıtları, drone çekimleri yapabiliyoruz. Yalnızca stüdyo çekimi hizmetimiz bulunmamaktadır.

Ekipmanlarımız; DJI Mavic Pro Drone, DJI Osmo Pocket, Go Pro Fusion 360, Go Pro Hero 6 Black, DJI Osmo Mobile 2, Zhiyun Weebill-S Gimbal, FUJIFILM X-T4, Fujinon XF16-80mmF4 R OIS WR Objektif, Godox VD-MIC Shotgun Mikrofon, Godox LEDP260C Video Işığı, olarak sıralanabilir.