WEB TASARIM Web Tasarım PDF

İşletmeniz kuruldu, peki ya web siteniz? İşletmenizin kurumsallığını yansıtacak, dijital dünyanın kapılarını aralayacağınız kurumsal, yönetilebilir ve inovatif web tasarımlar için Saruhan Web Ajans olarak sizlerin hizmetindeyiz.

Web Tasarım

İşletmeler, kurumsal kimliğini yansıtmak, potansiyel müşterilere ulaşabilmek için profesyonel bir Eskişehir web tasarım ajansına ihtiyaç duyar. Bu aşamada ihtiyacınız olan ise hayal ettiğiniz web tasarımı sağlayacak, bu çalışmayı yaparken işlevselliği ve görsel estetiği de es geçmeyecek bir web tasarım firmasıdır. Saruhan Web Ajans, en yenilikçi tasarımları firmanızın kurumsal kimliğiyle birleştirerek geliştirilebilir, yönetilebilir web tasarımları sunar.

 

Web tasarımı yaparken Ajans olarak dikkat ettiğimiz birkaç önemli kriter vardır. Web site tasarımında kurumsal web tasarımın yanında mobil uyumlu (responsive) web tasarım olması da çok önemlidir.  Peki yalnızca güzel bir tasarım yeterli mi? Cevabımız tabi ki hayır. Bu tasarımın SEO uyumlu web tasarım olması ve kolayca kullanılabilen yönetim paneline sahip olması da bizim için çok önemlidir.
 

Web Tasarım

İşletmenizin internete açılan penceresi Saruhan Web Ajans...

İnternetin evlere, iş yerlerine girişinden sonra ücretsiz bir şekilde ulaşabileceğiniz WIFIlerin kafelere AVM’lere kadar girdiği günümüz dünyasında var olmak isteyen küçük büyük tüm işletmeler kurumsal bir web sitesi tasarımı için çalışmalar yapmaktadır.


İşletmenizi rakiplerinizin arasından sıyırabilmek, farkınızı ortaya koyabilmek için istediğiniz kurumsal web tasarımının profesyonel bir ekip tarafından yapılmalıdır. Web sitenizin renklerinden logoya, kullanılan yazı fontlarına kadar her ayrıntıya dikkat edilmelidir. Saruhan Web Ajans, kurumsallığınızı yansıtacak, doğru kullanıcılara ulaşabileceğiniz, sizi internette temsil edecek sanal işletmeniz için şık ve geliştirilebilir tasarımlar sunmaktadır.

 

Güvenli oluşu, özgün bir yapıya sahip olması, %100 SEO uyumlu olması, limitsiz yabancı dil seçenekleri ile tasarımını yaptığımız kurumsal web sitelerine sahip olmak için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Responsive  (mobil uyumlu) tasarım web siteleri tüm cihazlarda aynı kalitede kullanım kolaylığı sağlar. Yani web sitenizi ziyaret eden kullanıcı ister x model bir cep telefonundan ister bir tabletten isterse de masaüstü veya dizüstü bilgisayardan giriş yapsın hepsinde aynı kalitede gezinti yapabilir.


Yapılan araştırmalara göre internet kullanıcılarının %60’ından fazlasının internete mobil cihazlardan giriş yaptığı gerçeğini göz önünde bulundurursak bu durumda mobil uyumlu web sitesinin şirketiniz için kaçınılmaz bir gerçek olduğunu kabul etmek gerekir.

 

Mobil uyumlu olmayan web sitelerinde içerikleri görmek için zoomlamak sitenin yapısını bozarken aynı zamanda da sürekli ekranı sağa sola kaydırmak kullanıcı için kolay olmayacağından web sitenizde kalmak istemeyecektir. Arama motorlarında üst sıralarda görünmek için gereken kullanıcı dostu olma, ziyaretçilerin sitede uzun süreler kalarak aradıklarını bulabilmeleri gibi özelliklerden birçoğu maalesef bu sitelerde karşılanmaz.

İşletmenizin dijital yüzü profesyonel bir şekilde oluşturuldu, peki bu web sitesinde güncelleme yapmak istediğinizde ne olacak? Bir yazılımcıya mı ihtiyaç duyacaksınız?

 

Saruhan Web Ajans olarak hazırladığımız web sitelerinde kullanıcı dostu yönetim panelleri uyguluyoruz. Bu sayede web sitenizi kolayca yönetebiliyor. İstediğiniz anda istediğiniz değişikliği yapabiliyorsunuz. Site sahibine ait bu alana önceden belirlenen kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapabilir, istediğiniz fotoğraf, video veya içeriği ekleyebilirsiniz. Bu şekilde hiçbir aracı kuruma veya kişiye ihtiyaç duymadan, sürekli veri girişi yapmak zorunda kalmadan tüm güncellemelerinizi kendiniz yapabilirsiniz.

 

Kendi içerisinde açıklayıcı bir şekilde yönlendirmeleri olan yönetim panelimizde hiç zorlanmadan sayfalar arasında gezinebilir, istediğiniz içerikleri ekleyip çıkarabilir, fotoğraf ve video ekleyebilir, adres bilgilerinizi kolayca güncelleyebilirsiniz.

Seo uyumlu web siteleri, internete girmekteki amacınızdan şaşmadan sizi hedef kitlenize adım adım taşıyacak bir sistematiğin önemli unsurlarındandır.


Alan adı tercihinden başlayarak doğru arama kriterlerinin kullanılmasına, mobil uyumluluğuna kadar bir çok kriterin toplamı web sitenizin seo uyumlu olmasında rol oynar. Bu kriterlere dikkat edilerek yapılan web tasarımlarda doğru kullanıcılara ulaşıp gerçek etkileşimler alabileceğiniz bir web sitesine sahip olabilirsiniz.

Özgün içerik Google’ın web sitesi analizlerinde en titizlikle incelediği konulardan biridir. Özgün içerik; tıpkı ismi gibi özgün olan, yani herhangi bir yerden kopyalanmadan tamamen size, ürün ve hizmetlerinize özel kurulan cümlelerden oluşmalıdır.

 

Saruhan Web Ajans olarak içeriklerimizi tamamen kendimiz hazırlıyor, özgünlük testlerinden geçirerek web sitenize ekliyoruz. Ayrıca içerikleri hazırlarken SEO uyumlu olmasına özen gösteriyor, kullanıcının doyurucu bilgiye ulaşabilmesini sağlıyoruz.

 

Gereksiz uzun ve karmaşık cümlelerden kaçınıyor, sade bir dille herkesin anlayabileceği bir şekilde ayrıntılı yazılar yazıyoruz. İçeriklerimizde ürün ve hizmetlerinizle ilgili önemli anahtar kelimeleri mutlaka geçiriyor, görsel ve videolarla da bu içeriği desteklemeyi ihmal etmiyoruz.

Arama motorlarında çıkan bir linkle web sitenize yönlenen kullanıcılar için sitenizin açılma hızı büyük önem taşır. Web site hızı denilen bu özellik, Google’ın sıralama kriterleri arasındadır. Elde edilen verilere göre sitenin yüklenme hızı 4 saniyeyi geçtiğinde maalesef ziyaretçilerin 4’te 1’i de siteyi terk etmektedir. Bunlar göz önünde bulundurulduğunda da site hızı web tasarımında önemli bir nokta haline gelmiştir.

 

Yemenin, içmenin, gezilerin bile hızlandığı, hemen her şeyi ayakta, hayatın akışındayken tükettiğimiz, bir anda birçok iş yapıp bir şeylerle ilgilendiğimiz bir dünyada web sitelerinin yavaş kalması da kabul edilemez bir hal almıştır. Bizler web sitelerini teslim etmeden önce hem ana sayfada hem de tüm iç sayfalarda açılış hızlarını iyileştiriyoruz.

 

Sayfa hızı iyileştirmek için imaj dosyalarını sıkıştırıyor, görsel formatlarına dikkat ediyor, kaynak dosyalarını optimize ediyor, veri aktarımını hızlandırıyor, yönlendirme kontrollerini yapıyor, dosyaları sıkıştırarak sayfa hızını en yüksek seviyeye çıkarıp teslim ediyoruz.

Renkler hayatın her anında var olan ve çoğu zaman anlamlandıramasak da farklı hisler uyandırarak insan üzerinde etkili olan faktörler arasındadır.  Günlük hayatta kıyafet seçiminde dikkat edilen, evlerin duvarları boyanırken seçilen renklerin mobilyalarla uyumuna dikkat ederken web tasarımında bu olguyu göz ardı etmek ise mümkün değildir.

Web tasarımında renk seçimi yaparken ilk öncelik markanın logo renkleri ve firmanın tercihleridir. Bu aşamada karşımıza çıkan renklere ekleme ya da çıkarma yaparken mutlaka göz yorucu olmamasına ve birbiriyle uyumlu olmasına dikkat edilmelidir. Doğal bir renk paleti üzerinden işleme devam edilmeli, hangi rengin hangi duyguyu tetiklediği iyi bilinmelidir. Örneğin; kırmızı ve turuncu gibi doğal olmayan canlı renklerin yemek/mutfak konusunda harekete geçirici özelliği vardır. Ayrıca kırmızı rengin göz alıcılığı dikkat çektiği için harekete geçirici butonlarda tercih edilebilir.

Site tasarımında kullanılacak ana renkler belirlendikten sonra mutlaka yazı karakterlerinin rengi ile karşılaştırılmalıdır. Bunun sebebi web sitesine gelen ziyaretçinin yazıları renklerin içinde kaybolmuş bir şekilde görmesi yerine net bir şekilde okuyabilmesini sağlamaktır.

Web tasarımında en fazla 3-4 renk kullanılmalıdır. Çoğu tasarımda iki tondan gidilirken buna çok göz yorucu olmayan eklemeler yaparak renk sayısını 4’e kadar çıkarabilirsiniz. Ancak daha fazla renk eklemek sitenizi göz yorucu bir hale dönüştürebilir.

Tasarımcının hayal gücüyle ilintili olan renk seçiminde dikkat edilmesi gereken ana konu hangi rengin hangi hisle, hangi sosyal anlamla örtüştüğünü bilerek tasarımda bunları göz önünde bulundurmak web tasarımda sizi her zaman bir adım öne taşıyacaktır.

Tanışma

Web sitenizi tasarlamadan önce sizi ve firmanızı tanımak, işleriniz, sektörünüz, müşteri portföyünüzü, markanızı yakından incelemek için bir araştırma, tanışma sürecine giriyoruz.

Planlama

Planlama sürecinde web sitenizde ihtiyacınız olanları, isteklerinizle birleştiriyor, ele alacağımız başlıkları belirliyor ve tahmini tasarım ve teslim süreçlerini kararlaştırıyoruz.

Tasarlama

Firmadan alınan bilgileri grafik ekibimizle paylaşarak sizi en iyi şekilde temsil edecek web sitenizin tasarımını çıkarıyor, renklerden efektlere, görsellere kadar tüm noktaları titizlikle seçiyoruz.

Kodlama

Tüm SEO kuralları göz önünde bulundurularak mobil uyumlu responsive web sitenizin kodlanmasına başlıyor,  page speed optimizasyonlarını da yaparak sitenizin en hızlı şekilde yanıt vermesi için çalışıyoruz.

Teslim Etme

Tüm kontrolleri yapılan, içerik ve görselle desteklenen, tüm sayfalarının hızı optimize edilmiş SEO uyumlu web sitenizi teslim ediyor, kullanımı kolay yönetim paneli hakkında detaylı bilgi aktarımı sağlıyoruz. Bu şekilde web sitenizde istediğiniz tüm değişiklikleri kendi kendinize yapabilmenizi sağlıyoruz.

Kişiler veya kurumlar web site tasarımı yaptırırken genellikle yalnızca görüntüye dikkat ederler. Ancak bunun altında farklı birçok argümanı da göz önünde bulundurarak yapılan çalışmalar web sitenize her anlamda değer kazandıracaktır. Peki nedir bunlar? Web sitesi yaptırırken olmazsa olmaz dediğimiz şeyler var mı? Ne olursa arama motorlarında bulunabilirliğiniz artar sorularının cevabına gelin birlikte bakalım;

 

İlk olarak web sitenizin mutlaka mobil uyumlu olmasını isteyin. Responsive yapıda olmayan web siteleri artık hem görünüş olarak hem de kullanım olarak çok eski yapılardır ve isteklerinizi karşılaması, kullanıcıları memnun etmesi günümüz şartlarında maalesef mümkün değildir.

İkinci olarak yönetim panelinin mutlaka anlayabileceğiniz bir yapıda olmasını isteyin. Kullanıcı dostu olmayan yönetim panelleri sizi bir yazılımcıya mahkum edecektir. Sitenizde yapmak istediğiniz en küçük değişiklikte, her eklemede başkalarına danışmak zorunda kalmak bir süre sonra can sıkıcı bir hal alabilir.

Web sitenizin hızlı açılması, sayfalar arasındaki geçişlerin hızı önemli noktalardan bir diğeridir.  Web sitenize yüklenen görsellerin boyutlarının doğru bir şekilde girilmesi, formatları, kaynak dosyalarının optimizasyonu, dosyaların sıkıştırılması gibi aşamaları içeren page speed optimizasyonunun yapılması, web sitenizin Google kriterlerine uyumunu sağlar.

Web tasarımında dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta da ızgara sistemidir. Grid Layouts olarak geçen ızgara sistemi kullanılan web sitelerinde eklenen içerikler de görseller de belli bir dizin ile olacağı için düzensiz, bozuk görüntülerin önüne geçilir, web sitesinin mobilde de etkili bir tasarımı olmasının önü açılır.

Son olarak da web sitenizin içeriklerinin özgün bir şekilde yazılması arama motorlarında görünürlüğü için büyük öneme sahiptir. Özgün içerik hem hiçbir yerden kopya olmamalı hem de ürün veya hizmet hakkında detaylı, sade ama anlaşılır bir şekilde bilgi verebilmelidir.

HEMEN TEKLİF ALIN!

Güvenlik Kodu
Aydınlatma Metni'ni okudum, onaylıyorum.

Merhaba
Aklınızdaki soruları cevaplandırıp web sitenizi oluşturmaya başlayalım

Web sitesi oluştururken ilk ve en önemli adım alan adı seçimidir. Doğru alan adı seçimi, kullanıcıların web sitenize daha kolay ulaşabilmesini sağlar ve kurumsal açıdan doğru bir izlenim bırakmanıza yardımcı olur.

Web dünyası, web tasarımı ile ilgili bilgilerimizi hayallerinizle birleştiriyor, doğru tercihlerle Google da ulaşılabilirliğinizi arttırıyoruz.

Doğru tasarlanmış bir web sitesi ile internetteki kullanıcılara yani potansiyel müşterilerinize ulaşmanızı sağlıyor, birlikte büyüyoruz.

İnternet dünyasına taşıdığımız şirketinize, daha çok kullanıcının yani daha çok potansiyel müşterinin ziyaretini sağlayalım.

Web sitenizin eskidiğini, sizi doğru şekilde temsil etmediğini düşünüyorsanız, size özel tasarımlarla web sitenizin bugüne kadar ulaştığı değeri kaybetmeden yenilenmesini sağlıyoruz.

İnternet kullanıcıların %60’ından fazlasının mobil cihazlar üzerinden giriş yapıyor. Peki sizin web siteniz buna hazır mı? Cevabınız hayırsa tüm mobil cihazlardan girildiğinde aynı etkiyi veren, tek elle kullanıma uygun mobil uyumlu web tasarımlarımızla tanışmanızın vakti gelmiş demektir.

Tasarımından kodlamasına, içeriklere hatta görsel seçimlerine kadar incelikle yaptığımız SEO uyumlu web siteleriyle firmanızı Google da görünür hale getiriyoruz.

Çağın hızına ayak uyduran, tüm yeniliklere sahip kullanılabilir ve geliştirilebilir web tasarımlarıyla sanal şubenizi doğru kullanıcılarla buluşturuyoruz.

WEB TASARIM PAKETLERİ

Ekonomik Paket
Ekonomik Paket Ekonomik Paket

EKONOMİK

 • Özgün Görsel Tasarım
 • Slayt Gösterisi
 • 1 Yıllık Alan Adı (Domain)
 • Web Alanı (Sınırsız)
 • Trafik (Sınırsız)
 • Tek Sayfa Tasarım
 • 3 Kez Revize
 • Mobil Cihaz Uyumu
 • Google Dostu SEO Altyapısı
 • Kullanımı Kolay Yönetim Paneli
 • Sistem Kullanım Eğitimi
 • E-Mail (10 Adet'e kadar)
 • Pazar Araştırması
 • Rakip Analizi
 • Anahtar Kelime Analizi
 • HTML Site Haritası
 • XML Site Haritası Kurulumu
 • Google Haritalar ve Rehber Kaydı
 • Sosyal Medya İkonları
 • Site İçi SEO
 • Harekete Geçirici Mesaj Düğmeleri
 • Google Analytics Entegrasyonu
 • Google Search Console Kaydı
 • Aylık Yedekleme
 • Standart SSL Sertifika Kurulumu
 • Teknik Destek (E-mail+Telefon)
 • İletişim Formu
 • %100 Memnuniyet Garantisi
 • İçerik Geliştirme ve Danışmanlık
 • Ürünler Modülü
 • Hizmetler Modülü
 • Firma Rehberi Kaydı
 • Google Reklam Danışmanlığı
 • Ziyaretçi İstatistikleri
 • Sosyal Medya Danışmanlığı
 • Özel Modül Oluşturma
 • Blog Entegrasyonu
 • İlave Dil Seçenekleri
Tümünü Gör
Kobi Dostu Paket
Kobi Dostu Paket Kobi Dostu Paket

KOBİ DOSTU

 • Özgün Görsel Tasarım
 • Slayt Gösterisi
 • 1 Yıllık Alan Adı (Domain)
 • Web Alanı (Sınırsız)
 • Trafik (Sınırsız)
 • 1-5 Adet Sayfa Tasarım
 • 5 Kez Revize
 • Mobil Cihaz Uyumu
 • Google Dostu SEO Altyapısı
 • Kullanımı Kolay Yönetim Paneli
 • Sistem Kullanım Eğitimi
 • E-Mail (30 Adet'e kadar)
 • Pazar Araştırması
 • Rakip Analizi
 • Anahtar Kelime Analizi
 • HTML Site Haritası
 • XML Site Haritası Kurulumu
 • Google Haritalar ve Rehber Kaydı
 • Sosyal Medya İkonları
 • Site İçi SEO
 • Harekete Geçirici Mesaj Düğmeleri
 • Google Analytics Entegrasyonu
 • Google Search Console Kaydı
 • Aylık Yedekleme
 • Standart SSL Sertifika Kurulumu
 • Teknik Destek (E-mail+Telefon)
 • İletişim Formu
 • %100 Memnuniyet Garantisi
 • İçerik Geliştirme ve Danışmanlık
 • Ürünler Modülü
 • Hizmetler Modülü
 • Firma Rehberi Kaydı
 • Google Reklam Danışmanlığı
 • Ziyaretçi İstatistikleri
 • Sosyal Medya Danışmanlığı
 • Özel Modül Oluşturma
 • Blog Entegrasyonu
 • İlave Dil Seçenekleri
Tümünü Gör
Kurumsal Paket
Kurumsal Paket Kurumsal Paket

KURUMSAL

 • Özgün Görsel Tasarım
 • Slayt Gösterisi
 • 1 Yıllık Alan Adı (Domain)
 • Web Alanı (Sınırsız)
 • Trafik (Sınırsız)
 • Sınırsız Sayfa Tasarım
 • 5-10 Kez Revize
 • Mobil Cihaz Uyumu
 • Google Dostu SEO Altyapısı
 • Kullanımı Kolay Yönetim Paneli
 • Sistem Kullanım Eğitimi
 • E-Mail (50 Adet'e kadar)
 • Pazar Araştırması
 • Rakip Analizi
 • Anahtar Kelime Analizi
 • HTML Site Haritası
 • XML Site Haritası Kurulumu
 • Google Haritalar ve Rehber Kaydı
 • Sosyal Medya İkonları
 • Site İçi SEO
 • Harekete Geçirici Mesaj Düğmeleri
 • Google Analytics Entegrasyonu
 • Google Search Console Kaydı
 • Aylık Yedekleme
 • Standart SSL Sertifika Kurulumu
 • Teknik Destek (E-mail+Telefon)
 • İletişim Formu
 • %100 Memnuniyet Garantisi
 • İçerik Geliştirme ve Danışmanlık
 • Ürünler Modülü
 • Hizmetler Modülü
 • Firma Rehberi Kaydı
 • Google Reklam Danışmanlığı
 • Ziyaretçi İstatistikleri
 • Sosyal Medya Danışmanlığı
 • Özel Modül Oluşturma
 • Blog Entegrasyonu
 • İlave Dil Seçenekleri
Tümünü Gör
E-TİCARET
E-TİCARET E-TİCARET

E-TİCARET

 • Mobil Cihaz Uyumu
 • Kullanımı Kolay Yönetim Paneli
 • Google Dostu SEO Altyapısı
 • Özgün Görsel Tasarım
 • Standart Sayfalar (Sınırsız)
 • 1 Yıllık Alan Adı (Domain)
 • Web Alanı (Sınırsız)
 • Trafik (Sınırsız)
 • E-Mail (Sınırsız)
 • Teknik Destek (Telefon+Mail)
 • Slayt Gösterisi
 • Pazar Araştırması
 • Rakip Analizi
 • Anahtar Kelime Analizi
 • HTML Site Haritası
 • XML Site Haritası Kurulumu
 • Google Haritalar ve Rehber Kaydı
 • Firma Rehberi Kaydı
 • Sosyal Medya İkonları
 • Ürünler Modülü
 • Hizmetler Modülü
 • Sistem Kullanım Eğitimi
 • İlave Dil Seçenekleri
 • Google Reklam Danışmanlığı
 • Ziyaretçi İstatistikleri
 • İçerik Geliştirme ve Danışmanlık
 • Blog Entegrasyonu
 • Özel Modül Oluşturma
 • Sosyal Medya Danışmanlığı
 • Sanal Pos
 • 3D Secure Sanal Pos
 • 128 Bit SSL Güvenlik Sertifikası
 • Havale / Eft Ödeme
 • Kapıda Ödeme
 • İletişim Formu
 • Ürün Yorumları
 • Slider Alanı
 • Sınırsız Ürün Ekleyebilme
 • Sınırsız Kategori Oluşturabilme
 • Whatsapp Sipariş Modülü
 • Canlı Destek Modülü
 • Hızlı Üyelik/Giriş Ekranı
 • Üyeliksiz Alışveriş
 • Google Analytics Entegrasyonu
 • Google Search Console Kaydı
 • Site İçi SEO
 • Haftalık + Aylık Yedekleme
Tümünü Gör

Aklınıza Takılanlara Bir Göz Atalım

Saruhan Web Ajans olarak, 10 yılı aşkın tecrübemizle inşaat, hukuk, perakende, imalat, turizm, sağlık, gıda, otomotiv, ulaşım ve daha birçok farklı sektörde bulunan müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Şu ana kadar 1000'den fazla projede çalıştık. Yeni başlayan bir KOBİ, köklü bir işletme veya bireysel bir çalışan olun; dijital dünyadaki başarınız konusunda iddialıyız.

Doğru tasarlanmış bir web sitesi, firmanızı sanal ortama taşımanın en kısa yoludur. Üstelik profesyonel bir dijital ajansla yaptırdığınız web tasarımı sizin 24 saat kapanmayan işletmeniz olarak internetteki hedef kitlenize ulaşabilmenizi sağlar. Peki 24 saat kapanmayan işletme derken neyden mi bahsediyoruz?

 

Öncelikle günümüz dünyasında genç yaşlı herkesin bazen akıllı telefonlar, bazen tabletler, bazense masaüstü bilgisayarlar aracılığıyla internet dünyasının çeşitli kanallarında gezintiye çıktığını biliyoruz. Hal böyleyken onlarca gerçek kullanıcının gezdiği bir ortamda var olmamanız işletmeniz için bir kayıp olacaktır.

 

Grafik aşamasından kodlanmasına, içerisine eklenen fotoğrafların uzantısından içeriklerin özgünlüğüne kadar her aşaması kontrol edilerek ortaya çıkarılan bir web sitesi, sizi rakiplerinizin önüne taşıyacak, işlerinizi daha ayrıntılı göstermenize olanak sağlayacaktır.

 

Hazırladığımız hiçbir web sitesinde hazır şablonlar veya temalar kullanmıyoruz. Tasarımlarımız HTML5, PHP, CSS3 gibi en son kodlama dilleri kullanılarak oluşturulur.
 

Doğru bir web tasarımı, web sitenizin arama motorlarında bulunabilirliği ve kullanıcının ziyaret esnasında sitede kolay bir şekilde gezinebilmesi, sayfalar arasında hareket edebilmesi için çok önemlidir. Örneğin; doğru tasarlanmış bir e-ticaret sitesi ile ziyaretçinin en yeni ürünlere, kampanyalara kolayca ulaşmasını sağlayabilir, daha önceki seçimlerini hafızaya alarak benzer içerikli ürünleri tavsiye edebilir, güvenlik sertifikası ile kullanıcıyı ve kendinizi koruma altına alabilirsiniz.

Sizi en iyi şekilde temsil edecek web sitesi ile işletmenizi bir mahalle veya sokakla sınırlı olmaktan çıkararak kıtalar üstü bir işletme haline dönüştürüyoruz. Hizmet vermek istediğiniz bölgeye göre eklenen dil seçenekleri ile kıtalar arası hizmet verebilir, video ve görsellerle içeriklerinizi destekleyebilirsiniz.

Saruhan Web Ajans olarak tasarladığımız web sitelerinde ziyaretçilerin sitede rahat bir şekilde dolaşımını önemsediğimiz kadar firmaların da yönetici olarak kolayca ekleme çıkarma yapabilmelerini önemsemekteyiz.

Kullanımı kolay yönetim panelimiz ile herhangi bir teknik bilgiye ihtiyaç duymadan sadece size özel kullanıcı adı ve şifre bilgisini kullanarak panele giriş yapabilir, burada sistemin yönlendirmelerini takip ederek kolayca içerik veya görsel eklemesi yapabilirsiniz.
 

Tabi ki! Tasarım süreci bittikten sonra sitenize farklı dil seçeneklerini istediğiniz gibi ekleyebiliriz. 

Web tasarımını gerçekleştirdiğimiz sitelere  eklediğimiz sabit logo ve linkimiz web sitenizde bir sıralama düşüşüne sebep olmaz. Aksine bu siteniz için olumlu bir adım olabilir. SEO kuralları açısından web sitenizin tasarımını ve kodlamasını yapan firmanın bilgilerinin ve linkinin bulunması gerekir. Bunun sebebi ise Google'ın telif hakları konusunda son derece dikkatli davranıyor olmasıdır. Bu linki siz kaldırdığınızda Google tarafından taranırken web tasarım ajansının linki bulunamazsa siteniz warez yani korsan algılanabilir.


Warez (telif yasaları çiğnenerek yapılan, korsan, bilinmeyen kaynaklı, güvensiz) algılanan sitelerin ise sıralaması büyük bir hızla düşüşe geçebilir ve bu da sizin için sorun oluşturacaktır. Ayrıca zaten web sitenize koyduğumuz link, tasarımını yaptığımız tüm sitelerde olduğu için Google sitenizi tararken zaten bu linkin web tasarım ajansına ait olduğunu anlayacaktır.


Bunların dışında bir de sabit linke başka bir açıdan bakmak gerekirse, bu link firmanın imzasıdır. Nasıl bir ressamdan alınan tabloda mutlaka bir köşede imzası bulunuyor, araç aldığınızda aracın markasını üzerinde görebiliyor, bir kıyafette etikette yazan markayı görebiliyorsanız bir web tasarım firmasının yaptığı işte de bir noktada logosunu görmek de bu kadar doğaldır. 
 

Web siteniz yapıldıktan sonra herhangi bir problem yaşadığınızda neler olacak? Bu konuda bize güvenebilirsiniz. Mesai saatlerimiz içerisinde bize doğrudan telefon yoluyla ulaşabilir, mesai saatleri dışında ise e-mail veya Whatsapp yoluyla teknik destek talebinizi iletebilirsiniz.

Türkçe karşılığı güvenli giriş katmanı olan SSL, web sitesinde gezinen kullanıcıların bilgilerini koruma altına alarak üçüncü kişilerle paylaşılmayacağının garantisini veren bir katmandır.. Kullanıcıların kişisel bilgileri (Ad, soyad, telefon gibi), banka bilgilerini, şifrelerini gizleyerek üçüncü şahısların ulaşmasına engel olan bu sertifika sitenizde veri gizliliğinin korunduğunu gösterir. SSL sertifikası olmayan web siteleri web siteniz güvenli değil uyarısı verebilir ve bu da ziyaretçiler için geri çevirici bir durumdur. 

Web Tasarım Terimleri

Crossing Browser, web sitenizin tüm tarayıcılarda aynı kalitede sonuç verebilip veremediğini kontrol ettiğimiz bir uygulamadır. Web tasarımı ve kodlanması aşamasında sitenin mobil ve masaüstü cihazların hepsinde tam ve sorunsuz açılmasına dikkat ettiğimiz gibi yine sitenizin tüm tarayıcılarda da aynı kalitede olmasını da sağlıyoruz. Google, Opera, Safari, İnternet Explorer, Firefox gibi tüm tarayıcılarla uyum içinde çalışan, tüm kullanıcıların bozuk olmayan, kaymamış, tam düzgün şekilde ulaşabildiği bir web sitesine sahip olmanızı sağlar. 

Saruhan Web Ajans tarafından hazırlanan tüm web siteleri çapraz tarayıcı uyumluluğu test edilmiş şekilde teslim edilir.