SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

Firmanızı Google aramalarında ilk basamaklara taşıyoruz. Web tasarımdan görsellere içeriklere kadar tüm çalışmalarımızı SEO uyumlu olarak yapıyor, sanal şubenizi internetin en kalabalık caddelerine taşımanızı sağlıyoruz.

SEO

Search Engine Optimizasyon ‘un kısaltması olan ve Türkçede Arama Motoru Optimizasyonu olarak çevrilen SEO, en kolay anlatımıyla web sitenizdeki trafiğin artması için yapılan çalışmaların tamamıdır. Arama motorlarındaki bulunabilirlik seviyenizi belirleyen SEO çalışmaları, web siteleri için çok önemlidir. Ürün veya hizmetiniz ne olursa olsun, sitenizin yazım dili hataları, site mimarisi ve url yapısı ve arama motoru optimizasyonu yapılmamış web sitesi, ürünlerinizin ve hizmetlerinizin bulunabilirliğini sınırlayabilir. SEO, SEM (Search Engine Marketing) - Arama Motoru Pazarlama, Kurumsal SEO Danışmanlığı, E-Ticaret SEO Danışmanlığı, Google Haritalar Seo Çalışmaları ve İç SEO Çalışmaları ile web sitenizin ziyaretçi sayısını arttırarak daha çok kişiye ulaşabilmesini sağlıyoruz.

Sizi ve markanızı aramalarda üst sıralara çıkaran SEO ve arama motoru optimizasyonu çalışmaları aynı zamanda reklam çalışmalarında karşılaştığınız maliyetleri de düşürecektir. İnternetteki tüketiciye veya kullanıcılara ulaşmak için kullanılan reklamların maliyetleri doğru bir seo çalışmasıyla yarı yarıya düşecektir. 

SEO

SEO ile Google'da görünür olun.

Web sitenizin kullanıcı için ne kadar faydalı olduğunu Google’a ispatlama çalışmalarımız olan iç SEO için, içeriklerden görsellere, hızlı kod yapısına kadar en başından sonuna kadar titiz bir çalışma yürütüyoruz. Arama motoru optimizasyonu çalışmalarımızla Google kriterlerine uygun bir web sitesi ortaya çıkarıyoruz.

Web sitesi yaptıran her işletmenin amacı normalde ulaşabildiğinden daha büyük bir kesime daha az zahmetle ulaşma isteğidir. Bir blog paylaşım sitesine nazaran çok daha az içeriği olan kurumsal sitelerde site içi optimizasyon, backlink çalışmaları ile Google aramalarında üst sıralara taşınmanızı sağlıyoruz.

E-Ticaret sitelerinde gerçekleştirdiğimiz SEO çalışmaları ile ziyaretçi trafiğini, dolayısıyla da satışlarınızı arttıracak çalışmalar yapıyoruz. Tüm çalışmalarımızı yazılımdan içeriğe kadar her aşamaya yayıyor, sitenizin kullanım kolaylığını bozmadan, gereksiz içeriğe boğmadan kullanıcıların karşına çıkmanızı sağlıyoruz.

İnternet dünyasında rekabet Google Haritalarda da tam gaz devam ediyor. Kullanıcı aramalarında haritalarda en üst sıralarda görünmek şüphesiz ki her işletme için avantaj sağlayacak bir durumdur ve bunu sağlayabilmek için de profesyonel bir çalışma gerekir. Tıpkı web siteniz gibi harita kaydınızı da yönetecek, sizi en güzel şekilde temsil edecek bir harita kaydı yaratacak, kullanıcıların merak ettiği soruları yanıtlayıp sizinle iletişime geçebileceği yeni bir platform daha oluşturmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

SEM (Search Engine Marketing) - Arama Motoru Pazarlama çalışmalarımızla arama motorlarında ücretli reklam alımı yaparak web sitenizin ziyaretçi ağını genişletmek, aramalarda daha üst sıralarda çıkabilmesini hızlandırıyoruz. Üstelik SEO uyumlu, yüksek kalite puanına sahip web site tasarımlarımız sayesinde Google reklamlarına ödeyeceğiniz maliyetlerin de azalmasına yardımcı oluyoruz.

HEMEN TEKLİF ALIN!

Güvenlik Kodu
Aydınlatma Metni'ni okudum, onaylıyorum.

Aklınıza Takılanlara Bir Göz Atalım

Arama motoru optimizasyonu olarak tanımlanan SEO, web sitelerinin arama motorlarının kurallarına uygun hale getirilerek, arama kriterlerine yönelik çalışmalar ile aramalarda üst sıralarda çıkmasını sağlamayı amaçlayan bir çalışmadır. Ancak SEO sadece listelerde üst sıralarda çıkmayı değil, Google algoritmasına uygun düzenleme ve çalışmaların yapılmasını da içerir. Hedef kitlenize ulaşmak, marka bilinirliği oluşturmak ve satışlarınızı artırmak için adımlarınızı planlayacak SEO uzmanlarına ihtiyacınız olacaktır. 

Web tasarımı doğru yapılan bir sitede doğru yönlendirmelerle ziyaretçinin aradığı cevaba hızlı bir şekilde ulaşabilmesi sağlanır. SEO çalışmaları için site içi trafiğin doğru yönlendirilmesi çok önemlidir. Bu yüzden tasarımdan yazılıma hatta görsellere kadar her detay önemlidir.

SEO çalışmalarında gerçek sonuçlara ulaşabilmek için 6-12 ay arasında bir süre boyunca yoğun bir çalışma gerçekleştiriyoruz. 

Facebook, Instagram gibi sosyal ağlarda reklam verip daha çok kullanıcıya daha hızlı bir şekilde ulaşmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Sizi karmaşık prosedürlerle uğraştırmadan hallediyor, ulaşılabilirliğinizi arttırıyoruz.