QR MENU

Dijital menü, işletmeniz için en iyi çözüm! Hızlı sipariş, kolay erişim, sıfır temas ve kolay yönetilebilme özellikleri ile Saruhan Web Ajans karekod menü ile işletmenizin yanında!

QR Menü

QR Menü seçeneklerimiz ile müşterilerinizin çok basit hareketlerle menünüze ulaşabilmelerini sağlayacak aynı zamanda da müşterilerinizin ve personellerinizin sağlığını koruyabileceksiniz. Son yıllarda ekstra bir uygulama olmaktan çıkarak önemli bir ihtiyaca dönüşen dijital menü ile siz de fiziksel menülere veda edip kapılarınızı dijital çözümlere ve temassız menülere açmaya hazır olun!

Baskılı fiziki menülerde karşılaştığınız tüm yıpranma ve hızlı güncellenememe sorunlarını ortadan kaldıran QR Menülerde istediğiniz zaman istediğiniz güncellemeyi yapabilirsiniz ve bunu yaparken de bir baskı süreci beklemek zorunda kalmazsınız. Özel bir yazılımla uygulanan temassız dijital menüye istediğiniz kadar kategori oluşturabilir, istediğiniz ürünü ekleyip çıkarabilirsiniz.

Kafe, bar, otel, restoran, mağaza, havuz & plaj gibi çeşitli işletmelerde uygulanabilen dijital menülere istediğiniz bilgiyi eklemek mümkün.  Dinamik yapısıyla kolayca kontrol edebileceğiniz  karekodlu menüler hakkında detaylı fikir sahibi olabilmek için demo seçeneklerimizi inceleyebilirsiniz.

QR Menü

Kolay Yönetilebilir Dinamik QR Menü Uygulamalarında Çözüm Ortağınızız

Dijital menüler, baskılı menüler gibi uzun dönemler boyunca kullanmak zorunda olduğunuz, güncellenmesi yüksek maliyetler doğurabilecek sistemler değildir. Tam aksine kolay yönetilebilir panel sistemimiz ile kolayca giriş yapıp hızlı bir şekilde anlık güncellemeler yapabilirsiniz. Menünün yeniden tasarımı, basımı, taşınması ve her yeni müşteri için hijyenik bir hale getirilip dağıtılması sorunları temassız menülerle ortadan kalkmaktadır.

Fiziki menüler bir işletmede gün içerisinde en çok temasa maruz kalan eşyalardır. Birden fazla kişi tarafından incelenmek için alınır ve personellerinize de taşınma esnasında sürekli temas eder. QR Menü, bu sorunu tamamen ortadan kaldırarak müşterileriniz ve personelleriniz için daha sağlıklı bir ortam yaratır. 

Fiziki menüler, tasarımı ve baskı maliyetleri ile işletme için önemli bir gider kalemidir. Üstelik menüde yapacağınız her değişiklikte bu maliyetlere tekrar tekrar katlanmanız gerekecektir. QR Menüler, baskı ve tasarım maliyetlerini tamamen ortadan kaldırarak önemli bir tasarruf etmenizi sağlar. Bir defa oluşturduğunuz QR Menüde istediğiniz kadar değişiklik yapabilir, buna ekstra bir ödeme yapmazsınız.

Menünüzde istediğiniz her dil seçeneği eklenebilir.  Çok dilli arayüz sayesinde istediğiniz dil seçeneği sisteme kolayca entegre edilebilir, yabancı ziyaretçilerinizin menünüzü zorlanmadan inceleyebilmelerini sağlayabilirsiniz.

Temassız menü uygulaması olarak hayatımıza hızlı bir giriş yapan QR menü,  restoran, kafe, otel, bar, pub, fırın, pastane gibi mekanlarda en çok temas edilen fiziki menüleri tarihin tozlu sayfalarına kaldırmaya hazırlanıyor.

Son bir yıldır yaşadığımız zorlu pandemi süreci hepimize daha az temas daha çok sağlık ilkesini kazandırdı. Hayatımızın rutini haline gelen maskelere ek olarak fiziki alışverişlerde mesafeyi korumak ve temassız alışveriş yapabilmek çok büyük önem kazandı. QR kod menü tam da bu ihtiyacı karşılayarak hem işletmeciler hem de müşteriler için büyük bir rahatlık sağladı.

Karekod menü sayesinde hiçbir yere temas etmek zorunda kalmadan yalnızca karekodu telefonlarına okutarak menüye ulaşabilen müşteriler de bu fiziki menülere sürekli temas eden işletme personelleri de olası risklere karşı korunmuş oluyor.

QR Menü oluşturmak için ise yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçerek, örnek menüleri incelemek ve nasıl bir tasarım istediğinize karar vermek. İstediğiniz renklerde, sunduğunuz her ürün / hizmete açıkça yer verilen, kolay yönetilebilen dijital menülerle mekanınızı daha da güvenli bir hale dönüştürmek için bize ulaşabilirsiniz.

Temassız menülerle ilgili en kafa karıştıran soru şüphesiz qr kod menü nasıl okutulur? Oluyor.  Aslında kodu okutma aşaması qr menü kullanımının en kolay aşaması diyebiliriz. Yeni nesil cep telefonlarının hiçbiri karekod ya da qr kod için herhangi ekstra bir uygulama indirmenize gerek bırakmıyor. Sadece telefonların hepsinde olan kameraları kullanmanız yeterli!

İzlemeniz gereken adımları şu şekilde sıralayabiliriz;

Öncelikle telefonunuzun kamera uygulamasına girin

Kameranızı QR menüye doğru tutun

Kameranız otomatik olarak burada yazan kodu algılayacak ve tarayacak

Ardından da gelen uyarı ile sizi menü ekranına ulaştıracaktır.

Eğer telefonunuzun kamerası bu uygulamayı desteklemiyorsa o zaman da Andorid veya IOS cihazlarda bulunan uygulama mağazalarına girip QR okuyucu yazarak onlarca uygulamadan birini seçebilirsiniz.

QR MENÜ KULLANIM ALANLARI

QR MENÜ DEMOLARI İNCELEYİN

HEMEN TEKLİF ALIN!

Güvenlik Kodu
Aydınlatma Metni'ni okudum, onaylıyorum.

Aklınıza Takılanlara Bir Göz Atalım

QR kodlar günümüzde kullanılan nerdeyse her telefonun kamera uygulaması tarafından açılabilmektedir. Ekstra bir uygulama indirmenize gerek kalmadan telefonunuzun kamerasını QR koda yaklaştırarak çalıştırabilirsiniz. Telefon otomatik olarak bu kodu algılayıp tarayacaktır.

QR kodun teknik tanımını yapmak gerekirse bir içerisine şifrelenmiş bilgiler eklenen bir barkoddur. Bakıldığında anlamsız görünen çizgileri bizim anlayabileceğimiz bir şeye çevirerek erişebilmemizi sağlar. QR; kelime anlamı olarak hızlı yanıt demektir. Buradan da yola çıkarak QR menülere hızlı erişimli temassız menü diyebiliriz.

COVID-19 süresinde daha fazla önem kazanan ve bir ihtiyaç haline gelmiş bu sistem genel olarak restoran, kafe, otel, pub gibi işletmelere, müşterilerin sipariş verebileceği hızlı, pratik ve profesyonel sistem sunar.

Hayır, kesinlikle çok kolay bir uygulamadır. Dijital menülere ulaşabilmek için müşterinizin telefonunun kamera uygulamasını açıp karekodu okutması yeterli olacaktır. Bu kodu okuttuklarında cihaz karekodu otomatik olarak algılayacak ve tarayacaktır. 

Evet kaldırabilirsiniz. Oluşturduğumuz QR menülerin kullanım panelleri son derece kolay ve anlaşılabilir yapıdadır. Bu panelde istediğiniz gibi hareket ederek menüden ürün ekleyip çıkarma yapabilirsiniz. 

Dijital menü uygulamalarında sizin ve işletmeniz için en iyi seçenek neyse onun uygulamasını yapıyoruz. Eğer görsellerini yoksa listeleme seçeneği ile menü oluşturarak yine aynı kaliteyi yakalamanızı sağlayabilmekteyiz.