• Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • Youtube
  • Whatsapp

E - TİCARET

Dijital ortamdaki mağazanız için en güvenilir adres. E-Ticaret site tasarımlarımızla 7 gün 24 saat kapanmayacak mağazanızı dijital ortama açıyoruz.

E-ticaret

Günümüz dünyasında küçük –büyük tüm işletmeler sabit mağazadaki satışla yetinmek yerine aynı mağazayı dijital ortama taşıyor. Pazarlama ağınızın genişlemesini sağlayacak, istediğiniz ödeme seçeneğinin entegre edildiği, kolay yönetim paneli olan özel filtrelerle güvenli alışveriş yapılabilecek e ticaret site tasarımları yapıyoruz. Yazılımsal olarak hatasız, tasarım olarak da kullanıcı dostu özellikleri ön plana çıkardığımız e-ticaret sitelerimiz, firmanızın dijital mağazasının kapılarını açmasını sağlayacak. İstediğiniz güncellemeleri yazılım bilen birine ihtiyaç duymadan kolay yönetim paneli ile kolayca sağlayabileceğiniz sanal marketleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

E-ticaret

Sanal mağazanız Saruhan Web'de sizi bekliyor.

Sizin için tasarlayacağımız e-ticaret site tasarımlarında istediğiniz her ödeme şeklini eklemek mümkün. İsterseniz kapıda ödeme, ister kredi kartı ister havale isterseniz hepsini birden ekleyerek kullanıcılar için seçenekleri arttırın. Firmanıza güç katacak ve internetin hareketli caddelerinde en dikkat çeken mağaza olmanızı sağlayacak e-ticaret tasarımları yaparak dünya pazarını girmenizi sağlıyoruz.

Profesyonel web tasarımın en önemli göstergelerinden biri olan kolay yönetim panelimiz sayesinde istediğiniz güncellemeleri anında kendiniz yapabileceksiniz. Web sitenizi yönetebilmenizi sağlayan paneller ile illa yazılım bilmenize gerek kalmadı. Web sitenizin tesliminde vereceğimiz kısa eğitimlerle yönetim paneline giriş yapabilecek anlık güncellemeler yapabilecek, aktif olarak kampanya, indirim düzenleyebilirsiniz. 

Birden çok sektöre hitap eden, alt başlıklarla ayrılabilecek ürünlerin satışının yapılacağı e-ticaret sitelerinde size ve sektörünüze özel istediğiniz filtreleme seçeneklerini uygulayabiliyoruz. Uzunluk, ağırlık gibi genel filtrelerin yanında kullanıcıya daha fayda sağlayacağını düşündüğümüz özel filtrelerle kullanıcı dostu siteler geliştiriyoruz. Potansiyel müşterinizin web sitenize geldiğinde istediği ürüne en hızlı şekilde ulaşmasını sağlayacak fitrelerle siz de satışlarınızı arttırabilirsiniz.

Hem satıcının hem de kullanıcının en önem verdiği konu olan güvenlik alışverişte e-ticaret sitelerimize entegre ettiğimiz özelliklerle kullanıcıların bilgilerini, veri transferleri sırasında gizliliği ve güvenliği sağlıyoruz. Alıcı ile satıcının yüz yüzeyken alışveriş gerçekleşmediği için çeşitli eklemelerle e-ticaret siteleri tamamen güvenli hale dönüştürülür.

HEMEN TEKLİF AL!

Güvenlik Kodu

Aklınıza Takılanlara Bir Göz Atalım

E-ticaret tasarımları tamamen kullanıcı deneyimlerine göre düzenlenmelidir. Bir kullanıcı gözünden bakıldığında ortaya çıkan e-ticaret site tasarımında aradığınız ürüne kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilmeniz, ürünler hakkında merak ettiğiniz tüm bilgilere ulaşabilmeniz gerekir. Web sitenizin sade ve şık tasarımın belli noktalarına yerleştirilen iletişim bilgileri, sitede kullanılacak renkler çok önemlidir.

Evet, diğer tüm web sitelerinde olduğu gibi e-ticaret sitelerinde de mobil uyumlu olması çok önemlidir. Daha önce de belirttiğimiz gibi günümüz kullanıcılarının %60’ı internete mobil cihazlardan giriş yapmaktadır. Hal böyleyken potansiyel müşterilerinizin mobilden aynı randımanı alabileceği tasarımlar, sitenizin kullanılabilirliğini arttıracaktır.

Türkiye’de bugün internet üzerinden alışveriş yapan yaklaşık olarak 10 milyon insan olduğu biliniyor. Bu rakamları mağazanız, veya üretim alanınız için düşündüğümüzde en işlek caddede bile bu kadar çok müşteriyle karşılaşma ihtimaliniz bir hayli düşüktür. Sizin için tüm müşterilerin bir araya toplandığı hazır bir pazar yeri varken dükkanınızı  ara sokaklarda bırakmak mantıklı olmayacağı için bugün küçük-büyük neredeyse tüm işletmeler mağazalarını sanal ortama taşıma çalışmaları yapmaktadır

E-ticaret’e atılmak isteyen birçok kullanıcının aklında aynı soru vardır. Site tasarımı yapılacak ama her değişiklik yapmak istediğimde yazılımcı mı bulmam gerekecek? Öncelikle cevabımız tabi ki hayır. Saruhan Web Ajans olarak geliştirdiğimiz kolay kullanıma sahip yönetim paneli ile e-ticaret sitenizde istediğiniz anda istediğiniz değişikliği yapabileceksiniz.