Web Tabanlı Yazılım

Yeni nesil web tabanlı yazılım çözümleri ile sınır tanımayın! Güncellenebilir, güvenli ve özgün yazılım mimarisine sahip web tabanlı yazılım çözümlerimiz ile farklı sektörlerde yer alan firmaların ihtiyaç ve isteklerine uygun yazılımlar oluşturuyoruz.

Web Tabanlı Yazılım

Özelleştirilebilir web tabanlı yazılım hizmetlerimiz ile firmanıza özel dijital çözümler sunuyoruz. İsteğinize uygun olarak oluşturulan web tabanlı yazılım çözümlerine sunucu üzerinden erişim sağlandığı için bilgisayarınıza program yüklenmesine gerek kalmaz. İhtiyacınız olan pratik yapıya sahip web tabanlı yazılım çözümleri sizlere maximum fayda sağlar.  

İş akışınız içerisinde verimliliğinizi artırırken, özelleştirilebilir olması sayesinde size özel veri akışı sunar. Dilediğiniz işleyişi takip etmenizi ve yönetebilmenizi sağlar. Kurumsal web tabanlı yazılım çözümleri responsive(mobil uyumlu) olma özelliği sayesinde mobil cihazlardan da erişime açıktır. Dinamik ve tecrübeli ekibimiz firmanızın ihtiyaçlarını analiz ederek isteğinize özel web tabanlı yazılım geliştirme hizmeti sunar. 

Özelleştirilebilir Web Tabanlı Yazılım Firmanıza Neler Kazandırır? 

  • Tüm şubelerinizi, verilerinizi ve müşterilerinizi tek bir kanaldan yönetebilirsiniz. 
  • Web tabanlı yazılım çözümlerimiz herhangi bir kurulum gerektirmez. 
  • Pratik ve işlevsel altyapısı ile hem zamandan tasarruf edebilir hem de verimliliğinizi artırabilirsiniz.
  • Kişiselleştirilmiş veri girişi kullanıcı dostu panel sayesinde oldukça kolaydır.  
  • Sektördeki deneyimimiz ve uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile ihtiyaçlarınıza özel web tabanlı yazılım çözümleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
     
Web Tabanlı Yazılım

Firmanıza Özel Yazılım Çözümleri ile Sınır Tanımayın

Online ödeme sistemimiz güvenli altyapısı ve pratik kullanımı ile sizlere ödeme kolaylığı sunar. Bu sayede müşterilerinizden kolaylıkla ödeme alabilir, müşterilerinize tek çekim ya da taksitli ödeme seçenekleri sunabilirsiniz. Online tahsilat sistemi ile pratik kullanım sunarken, zamandan da tasarruf edersiniz. Mobil uyumlu ödeme sistemimiz ile siz işinize odaklanın, gerisini bize bırakın. Siz de web siteniz veya e-ticaret sitenizde yer alacak online tahsilat sistemi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hızlı ve pratik sipariş kolaylığı sunan QR kodlu dijital menüler ile çözüm ortağınız olarak yanınızdayız. Kafe, restoran, bar, otel, mağaza, havuz ve plaj gibi çeşitli işletmelerde uygulanabilen dijital menülere istediğiniz kategorileri açarak dilediğiniz ürünleri ekleyebilir, sonrasında pratik bir şekilde düzenleme yapabilirsiniz. Özgün tasarıma sahip, dinamik yapısı ile pratik olarak yönetilebilen dijital menüler hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Web siteniz veya e-ticaret sitenizde yer alacak online sipariş sistemi ile tüm ürünlerinizi koalylıkla panele ekleyerek müşterilerinize ulaşabilirsiniz. Kişiselleştirilebilir veri akışı sayesinde dilediğiniz tüm bilgileri pratik bir şekilde sipariş sistemine ekleyebilir, farklı şubelerinize ait bilgileri düzenleyebilirsiniz. Pratikliği sayesinde kolaylıkla yönetebileceğiniz, zamandan tasarruf ederken verimliliğinizi artırabileceğiniz online sipariş sistemi hakkına detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yazılım konusundaki deneyimimiz ve yenilikçi hizmet anlayışımız ile farklı sektörlerde yer alan işletmelere yönelik web tabanlı yazılım çözümleri sunuyoruz. Sektörünüze uygun olarak, istekleriniz doğrultusunda oluşturulacak web tabanlı yazılım çözümlerimiz özelleştirilebilir ve güncellenebilir yapıya sahiptir. Özel yazılım çözümlerimizin; kobilerden kurumsal firmalara, girişimlerden sanayi firmalarına kadar geniş bir ölçekte uygulama alanı bulunmaktadır. Sizin de iş süreçlerinize katkı sağlayacak özel bir web tabanlı yazılıma ihtiyacınız varsa projelerinizi dinlemekten memnuniyet duyarız.

HEMEN TEKLİF ALIN!

Güvenlik Kodu
Aydınlatma Metni'ni okudum, onaylıyorum.

Aklınıza Takılanlara Bir Göz Atalım

Firmanıza özel olarak oluşturulan web tabanlı yazılım çözümleri herhangi bir kurulum gerektirmez. Bu nedenle karmaşaya ve çeşitli güncellemelere ihtiyacınız olmaz. Tarayıcı üzerinden çalışan özel yazılım sistemleri responsive özelliği sayesinde mobil cihazlarda da aynı şekilde kullanılabilmektedir. 

İhtiyaç ve istekleriniz doğrultusunda oluşturulan özel yazılım çözümlerimiz kolay yönetilebilir bir altyapıya sahiptir. Bu sayede kolaylıkla tüm düzenlemeleri yapabilirsiniz. Kişiselleştirilebilir ve güncellenebilir yapısı ile dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.   

Her sektörün farklı dinamikleri ve ihtiyaçları olduğunu biliyoruz. Bu noktada web tabanlı yazılım çözümlerimiz tamamen firmanıza özel olarak oluşturulur. Özel yazılım çözümlerimizi kobilerden kurumsal firmalara kadar geniş ölçekli bir alana yönelik olarak oluşturuyoruz.