DEĞERLERİMİZ

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda araştırıyoruz, fikirler üretiyoruz. Müşterilerimizin yerine düşünüyoruz, öneriler ve çözümler sunuyoruz. Amacımız müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak.

Standart Fiyat Anlayışı

Fiyatlarımızı firmaya göre değil istenilen çalışmanın niteliğine göre belirliyoruz. Farklı ihtiyaçlara yönelik oluşturduğumuz web tasarım paketlerimiz bulunuyor. Standart ve şeffaf fiyat anlayışımız ile müşterilerimize aynı ücret yaklaşımıyla hizmet veriyoruz.

Google Dostu Web Site Tasarımı

Kendimizi tekrarlamadan özgün görsel tasarımlar oluşturuyoruz. Firmanızın ihtiyacını doğru saptıyoruz ve kullanışlı görsel tasarımlar üretiyoruz.

Kusursuz Görünüm

Oluşturduğumuz web sitelerinin farklı tarayıcılarda (Google Chrome,Safari, Mozilla Firefox, Internet Explorer vb.) ve bilgisayarların yanı sıra mobil cihazlarda; akıllı telefonlarda (IPhone, Samsung,HTC,Xiaomi, Huawei vs.), tabletlerde eksiksiz ve düzgün çalışmasını sağlıyoruz.

Sosyal Medya Entegrasyonu

Web sitenizi sosyal medyaya (Instagram,Facebook, Twitter) entegre ediyoruz. Ayrıca web sitenizde yer alan blog, haber, duyuru gibi bölümleri otomatik olarak sosyal medya hesaplarınıza aktarmanızı sağlıyoruz.

Destek ve Danışmanlık

Web sitenizi dilediğiniz gibi güncelleyebilmeniz için kullanımı kolay ve anlaşılır yönetim panelleri oluşturuyoruz. Oluşturduğumuz yönetim panelleriyle ilgili size detaylı bilgi ve doküman veriyoruz. Desteğe ihtiyacınız olması durumunda sizlere yardımcı oluyoruz.

Yenilikçi Yapı

Web sitenizin güncelliği göz önünde bulundurularak güncel programlama dilleriyle (CSS3 ve HTML5) kodlanır.

Hakkımızda