HİZMETLER Hizmerler PDF

WEB TASARIM

İşletmeniz kuruldu, peki ya web siteniz? İşletmenizin kurumsallığını yansıtacak, dijital dünyanın kapılarını aralayacağınız kurumsal, yönetilebilir ve inovatif web tasarımlar için Saruhan Web Ajans olarak sizlerin hizmetindeyiz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ
Web Tasarım
E-Ticaret

E-TİCARET

Dijital ortamdaki mağazanız için en güvenilir adres. E-Ticaret site tasarımlarımızla 7 gün 24 saat kapanmayacak mağazanızı dijital ortama açıyoruz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

Firmanızı Google aramalarında ilk basamaklara taşıyoruz. Web tasarımdan görsellere içeriklere kadar tüm çalışmalarımızı SEO uyumlu olarak yapıyor, sanal şubenizi internetin en kalabalık caddelerine taşımanızı sağlıyoruz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ
Seo
Kurumsal Kimlik Çalışması

KURUMSAL KİMLİK ÇALIŞMASI

İşletmenizin sizi nasıl temsil edeceğine gelin birlikte karar verelim. Size özel, firmanızı en iyi anlatan, akılda kalıcı kurumsal kimlik çalışmaları…

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ

BASKILI İŞLER

Markanıza değer katacak, doğru bir şekilde temsil edilmenizi sağlayacak kartvizit, broşür, katalog, antetli kağıt, bloknot, diplomat zarf baskınızı gerçekleştiriyoruz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ
Baskılı İşler
Marka Tescil Danışmanlığı

MARKA TESCİL DANIŞMANLIĞI

Marka tescil sürecinin başından sonuna kadar edindiğimiz tecrübelerle sizlerin hizmetindeyiz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ

VİDEO VE FOTOĞRAF ÇEKİMİ

Firmanızı, mekanınızı bir adım daha öne çıkarmak ister misiniz? Havadan çekim, 360 derece mekan çekimleri, profesyonel fotoğraf çekimleri, mekan ve firma tanıtımı için en doğru adres Saruhan Web Ajans...

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ
Video ve Fotoğraf Çekimi
Sosyal Medya Danışmanlığı

SOSYAL MEDYA DANIŞMANLIĞI

Eskiden bir iş yapmak isteyen herkes önce müşterilerini en kalabalık caddelerde, sokaklarda arıyorken günümüzde işletmeler önce web siteleri ile dijital dünyaya, sosyal medya hesapları ile ise yaşamımızın tam da ortasına hızlıca yerleşmeye başladı. Üreten, gelişen işletmeler için kaçınılmaz olan dijital dönüşüm sürecinde iyi bir rehber olacak sosyal medya, sizi en hızlı kanallardan en doğru kitleye ulaştırmaktadır.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ

QR MENÜ

Dijital menü, işletmeniz için en iyi çözüm! Hızlı sipariş, kolay erişim, sıfır temas ve kolay yönetilebilme özellikleri ile Saruhan Web Ajans karekod menü ile işletmenizin yanında!

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ
QR Menü