STAJYERLERİMİZİN GÖZÜNDEN

Engin Böcü

Engin BÖCÜ

15 günlük stajımı geçirdiğim Saruhan Web Ajans’ı bir de benden dinlemenizi çok isterim. Üniversite eğitimimde öğrendiklerimi gerçek bir çalışma ortamında test etme imkanı bulmak için kendime bir staj yeri ararken yolum Saruhan Web Ajans ve Baran Bey ile kesişti. Kendisinden staj için onay aldıktan sonra ara tatilde stajıma başladım. İlk gün stresli olmama rağmen mesai saatleri bitmeden hem ortama hem de işe alışmıştım. Tüm iş arkadaşlarım yardımlaşma konusunda çok iyiydiler. Her konuda tüm ekipten destek aldım. 15 gün gibi kısa bir sürede normalde 2 veya 3 ayda öğrenebileceğim birçok şeyi öğrendim ve tüm bu süreci çok eğlenerek mutlulukla tamamladım. Hem kurumsal bir iş yeri hem de çalışanlar çok içten. Tekrar staj yapma imkanım olsa kesinlikle yine Saruhan Web Ajans’ı seçerdim. Bu vesileyle üstümde emeği olan Baran Bey’e, okulumu, mesleğimi tekrar sevdiren Burak Bey’e ve tüm çalışma arkadaşlarıma tekrardan teşekkür ediyorum.

Ulya Celep

Ulya CELEP

Sosyal Medya ve Yöneticiliği mezunu olarak staj yapmak için içeriğinde birçok alanda hizmet veren Saruhan Web Ajans’a müracaat ettim. Çünkü araştırmalarıma göre birçok farklı firmaya başarılı hizmetler vererek adını en güzel şekilde taşıyan bir ajanstı. Aynı zamanda profesyonel ekibiyle çalışmak benim için ayrıcalık olacaktı. Ben de bu fırsatı yakalamak için başvurumu yaptım. Heyecanla gittiğim görüşmede Baran Bey ve ekibi tarafından sıcak bir şekilde karşılandım. Görüşmenin sonucunda staj yapmam onaylandı. 1 aylık staj sürecimde değerli bilgiler ve deneyimler kazandım. Ayrıca ajansın ekip çalışanlarına doğum günü, piknik gibi organizasyonlar düzenlenmesi ve aynı değeri stajyerlere de göstermesi beni mutlu etti. Bana bu fırsatı veren Baran Beye ve katkılarından dolayı ekip arkadaşlarıma çok teşekkür ederim.

Samet Dinçer

Samet DİNÇER

Görsel İletişim Tasarımı bölümü öğrencisi olarak sizlere Saruhan Web Ajanstaki 1,5 aylık staj deneyimimden bahsetmek istiyorum. Alanımda deneyim kazanmak için staj yeri ararken Saruhan Web Ajans’ı buldum ve staj başvurusunda bulundum. Baran Bey’le görüştükten sonra staj için kendisinden onay aldım. Ayrıca ofis içi motivasyon etkinliklerinden biri olan geleneksel piknik organizasyonuna davet edildim. Saruhan Web Ajans ile staj serüvenim böylelikle başlamış oldu. Pikniğe davet edilmiş olmam benim için güzel bir fırsattı. Tüm ekip ile tanışarak kaynaşmamda çok etkili oldu ve ekip arkadaşlarım da çok sıcakkanlı insanlardı. Bu ekiple çalışma fırsatı yakalamak benim için çok değerli ve güzel bir deneyim oldu. 1.5 aylık staj süresi boyunca Saruhan Web Ajanstan değerli bilgiler ve deneyimler kazandım. Ayrıca stajımın son gününde de ekipçe pikniğe giderek güzel bir gün geçirmiş oldum. Piknikle başlayıp piknikle biten bu stajımda bana olan katkılarından dolayı ve böyle güzel bir fırsatı sunduğu için Baran Bey’e ve ekibine çok teşekkür ederim.

Selin Bahar

Selin Bahar

Bilgisayar Destekli Tasarım ve Animasyon bölümü mezunu olmak için staj yeri arayışına girdiğimde çok eskiden bildiğim ve sosyal medyada sürekli karşıma çıkan Saruhan Web Ajans'a başvuruda bulundum. Onay sürecimi tamamladım ve başlayacağım tarihin gelmesini beklerken çok heyecanlıydım. Hedeflerimi gerçekleştirmek için çıktığım bu yolda Saruhan Web Ajans’ın bir parçası olmak beni çok mutlu etti. Stajyer olarak başlamama rağmen çalışanların birbirine gösterdiği değerlerin bana karşı da gösterilmesi beni çok mutlu etti. Yeni bilgiler öğrenmek ve deneyimler kazanmak için iyi ki böylesine güzel bir ekiple bir arada bulundum. 30 gün süren stajımın her günü için başta Baran Bey olmak üzere çalışan tüm ekip arkadaşlarına tek tek teşekkürlerimi sunarım.